Fysiotherapie

Fysio sport & Therapie – Midden Brabant
Benatzkystraat 38
5011 ED Tilburg
013-5470257
Contactpersonen:
Hans Pouwer h.pouwer@fysiosport-mb.nl
Rob Couwenberg r.couwenberg@fysiosport-mb.nl
Maartje Tiggelen m.tiggelen@fysiosport-mb.nl

Fysiotherapie Tilburg Reeshof en Noord
Ketelhavenplein 243
5045 NE Tilburg
013-5718214
Koolhovenlaan 180
5036 TS Tilburg
013-5715008
Schubertstraat 904
5014 CX Tilburg
013-4552634
Contactpersoon:
Reeshof: Sanne Werkhoven sanne@fysiotherapietilburgreeshof.nl
Noord: Manon Diepenhorst manon@fysiotherapietilburgreeshof.nl

Fysiotherapie van de Braak & Maas
Prinsenhoeven 36
5017GC Tilburg
013-5420685
Contactpersoon:
Boet van de Braak boet@vdbraakenmaas.nl

Fysiotherapie van Huijkelom
Groenstraat 139-155
5021 LN Tilburg
013-5353281
Contactpersoon:
Dirk-Jan van Huijkelom dirkjan@fysiotherapievanhuijkelom.nl

D & G Fysiotherapie
Verdiplein 88
5049 NP Tilburg
013-4553092
Contactpersoon:
Danny Graf contact@dg-fysiotherapie.nl

Jongh & van Osta
Marga Klompélaan 7
5122 BN Rijen
0161-226560
Contactpersoon:
Linda van der Lind l.vanderlind@jonghenvanosta.nl

Fysio op Maat
Conservatoriumlaan 60
5037 TD Tilburg
013-4683910
Contactpersoon:
Eric Janssens eric@fysio-op-maat.nl

FysioProMotion
Fazantenjachtstraat 26
5042 XB Tilburg
013-4672199
Contactpersoon:
Inge van Beurden inge@fysiopromotion.nl

Thebe Midden-Brabant
Bergstraat 6
5052 BT Goirle
013-5315208
Contactpersoon:
Tinie van Geel tinie.van.geel@thebe.nl

Sport- en Zorgatelier Oisterwijk
Le Sage ten Broekstraat 2
5062 CT Oisterwijk
Contactpersonen:
Yvonne Petit yvonnepetit@wyzorg.nl
06-51328803
Mirre van Oers mirrevanoers@wyzorg.nl
06-48612604

Medifit Locatie Oisterwijk
Moergestelseweg 34
5062 JW Oisterwijk
013-7115125
Contactpersonen:
Marloes Schuurmans marloess@medifitfysiotherapie.nl

Fysiotherapie Beljaart
Kloosterpad 13G
5104 JT Dongen
0162-314989
Contactpersoon:
Ankie van den Heuvel ankievdh@hotmail.com

Fysio Loon op Zand
Koosterstraat 37
5175 BH Loon op Zand
0416-361248
Contactpersoon:
Anne de Cock anne@fysioloonopzand.nl

Topfysiotherapie Keyzer en van Roon
Oranjeplein 2A
013-5347310
www.fysiogoirle.nl
Contactpersoon:
Nienke Schoenmakers nschoenmakers@topfysiotherapie.nl

Fysiotheek Gilze
Augustinastraat 14
5126 GK Gilze
Contactpersoon:
Johnny van Bijsterveldt Johnny@fysiotheekgilze.nl
0161-452805

Fysiotherapie Castelijns
De Stad 5
5095 AG Hooge Mierde
Contactpersoon:
Teun Castelijns info@fysiocastelijns.nl
06- 34851436

FysioTotaal Waalwijk
Mozartlaan 3
5144 XW Waalwijk
De Coubertrinlaan 10D
5143 AB Waalwijk
0416-336537
Contactpersoon:
Inge Davids info@fysiototaalwaalwijk.nl

Stuivesant Fysiotherapie & fitness
Stuivesantplein 2
5021 GW Tilburg
013-5358701
Contactpersoon:
Susanne van de Vegte – van den Nieuwelaar susanne@stuivesant.nl

Fysiotherapie Flenter
Locatie Koningshaven
Kruisvaardersstraat 32 B
5021 BE Tilburg
013-5366289
Contactpersoon:
Ton de Kort kruisvaardersstraat@flenter.nl

Corpus Fysiotherapie
Locatie Baarle-Nassau: Rector van den Broekstraat 1-33, 5111VT.
Locatie Alphen: Speelveld 1, 5131AW.
013-5078066
Contactpersoon:
Lotte Graafmans info@corpusfysio.nl

Fysiotherapie en Trainingscentrum Ellen Buynsters
Gildepad 8
5076 AN Haaren
0411-623358
Contactpersoon:
Ellen Buynsters info@fysiobuynsters.nl

Top Fysiotherapie de Waterleeght
Vossenbergselaan 2
5171CC Kaatsheuvel
0416-281188
Contactpersoon:
Daan van Weegberg info@waterleeght.nl